De leukste uitstapjes voor een bouwbedrijf
Uniek uitstapje met collega’s
Zijn jullie een bedrijf dat is gespecialiseerd in gietvloeren en zijn jullie dagelijks bezig met verschillende gietvloer kleuren en designs, dan is het ook leuk om eens te kijken hoe de vloer van een escaperoom eruitziet. Uiteraard is dit slechts bijzaak, maar is het wel een onwijs leuk uitstapje als je het ons vraagt. Zo worden jullie met een stel collega’s in een ruimte gezet en is het aan jullie de taak om ervoor te zorgen dat je weer vrij komt. Dit gebeurt aan de hand van allerlei opdrachten die opgelost moeten worden. Naast dat het enorm lachen is, is het voor de werkgever vaak ook een goede manier om te kijken hoe iedereen in een groep reageert. Zo zijn er altijd mensen die de leiding zullen nemen, maar zijn er ook waterdragers en mensen die afwachten.
Uitjes voor in de zomer
Wat is er nu leuker dan eerst lekker even een paar rondjes te gaan racen tegen elkaar om daarna gezellig met z’n alleen te gaan barbecuen? Natuurlijk is het wel leuker om dit in de zomer te doen, aangezien je het van karten best warm kunt krijgen en ook een zomer bbq vaak beter in de smaak valt dan dat je met een dikke winterjas en een paar handschoenen de hamburgers om moet draaien. Het enige waar je wel even rekening mee moet houden, is dat misschien niet iedereen het leuk vindt of zelfs niet mee mag doen. Karten is meestal vanaf 18 jaar, dus mochten er ook stagiaires zijn onder de 18 dan is het misschien leuk wat anders te gaan doen.
Actieve uitjes met collega’s
Voor de liefhebbers van adrenaline en competitie is paintball een geweldige optie. Verdeel jullie team in twee groepen en speel tegen elkaar in een spannend potje paintball. Het doel? Verover de vlag van de tegenstander en blijf zelf zo veel mogelijk ongeschonden. Dit spel vereist strategisch inzicht, teamwork en snelheid. Naast een leuke uitdaging, zal paintball ook voor de nodige lachmomenten zorgen. Zorg ervoor dat iedereen comfortabele kleding draagt die vies mag worden en bereid je voor op een dag vol actie en plezier.
Sluit af met een hapje en een drankje
De meeste bouwbedrijven organiseren twee keer per jaar een bedrijfsfeestje. Vaak is de eerste keer de welbekende bouwvakborrel en de tweede een personeelsfeestje. Omdat het toch bij de meesten gaat om het eten en drinken, is het wel zo leuk hier ook mee af te sluiten. Om ervoor te zorgen dat iedereen aanwezig is, is het verstandig om te kiezen voor een centrale locatie, waar ook iedereen gemakkelijk met de auto, bus of fiets naartoe kan.