Schilderworkshop à la Bob Ross

Schilderworkshop à la Bob RossSchilderworkshop à la Bob RossSchilderworkshop à la Bob RossSchilderworkshop à la Bob Ross

Klik hier om meer informatie aan te vragenEen Bob Ross schilderworkshop betekent gezelligheid, plezier, als teambuilding een onvergetelijke belevenis. Stap voor stap maakt je je eigen landschapsschilderij in de karakteristieke Bob Ross stijl.
De Bob Ross ''Joy of Painting'' methode heeft bewezen dat iedereen kan schilderen.

Je locatie, of het nu in Amsterdam, Groningen, Utrecht of Eindhoven is, toveren we om tot een echt schilderatelier.
Dit kan je eigen bedrijf zijn of een externe locatie.
Een compleet atelier met tafelezels en verf zetten wij klaar op elke
door jou gekozen locatie waar dan ook in Nederland.
Van Maastricht tot Groningen, van Amsterdam tot Eindhoven, we komen naar je toe.

- Iedere deelnemer maakt zijn of haar eigen Bob Ross schilderij in 1,5 à 2 uur

- Iedere deelnemer krijgt persoonlijke begeleiding.

- Wij garanderen iedereen zijn eigen kunstwerk !

 


Onze ervaren en door Bob Ross gecertificeerde instructeur weet precies hoe hij iedereen kan begeleiden om tot het juiste resultaat te komen.

Een beetje blauw hier, een beetje groen daar en u heeft een prachtig door uzelf gemaakt landschap schilderij.

Met collega's, klanten, familie of vrienden, in ontspannen sfeer, een landschap schilderen in de stijl van TV-icoon Bob Ross blijkt steeds weer een doorslaggevend succes.

Jong, oud, beginnend of gevorderd, iedereen kan schilderen en gaat gegarandeerd na afloop met zijn zelf gemaakte schilderij naar huis en heeft daarmee een blijvende herinnering aan het evenement.

Elke deelnemer krijgt daarvoor de nodige begeleiding.

Gegevens deze activiteit:

- van 10 tot 80+ personen 1 tot 3 uur

- Vanaf € 25,97 ecl. btw per persoon

- inclusief: materialen

- gecertificeerd Bob Ross instructeur

- exclusief: reiskosten

Mogelijk op elke gewenste locatie in Nederland, Belgie of Duitsland.
Van Maastricht tot Groningen, van Amsterdam tot Eindhoven, we komen overal naar je toe. Bij mooi weer ook buiten, bijvoorbeeld op het strand.

Optioneel: 
Hulp bij vinden van locatie
Aanvullende catering verzorgen


Direct mailen

Direct bellen

Dit groepsuitje delen via:


12

Aantal personen: 10 tot 80+ personen

Prijs: Vanaf € 29,00 p.p. incl. BTW

Laagste prijs garantie

Heb je interesse in dit groepsuitje?

Vul onderstaand formulier in en wij nemen vrijblijvend contact op.

Door op de onderstaande knop te klikken gaat u akkoord met onze Privacyverklaring.

Recensie(s): 12

Het is een ontzettend leuk uitje. De sfeer zit er vanaf begin af aan goed in. Waar sommige dachten dat ze nooit konden schilderen, met hulp en begeleiding van Reginald zit in iedereen een heuse Bob Ross. Echt een hele erge aanrader!!

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Prima geregeld Prima begeleiding en een verbluffend resultaat. Wij waren onder de indruk van de behaalde resultaten, er schuilt een kunstenaar in (bijna) iedereen. Hoewel ook de uitzondering een weliswaar afwijkend. Maar toch bijzonder exemplaar heeft afgeleverd.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben met 47 deelnemers een erg leuk bedrijfsuitje gehad. Het schilderen viel bij iedereen in de smaak, jong, oud, man, vrouw. De instructeur was erg kundig waardoor hij op een vlotte en goede manier ons kon helpen om te mooie schilderijen te schilderen. Ook op organisatorisch gebied was alles keurig netjes geregeld. Alles stond klaar toen we aankwamen en we kwamen niks te kort. Een echte aanrader!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben een fantastische middag gehad.Iedereen was even enthousiast. En blij met het indrukwekkende resultaat.Leuk om te zien dat onze verschillende karakters in de manier van schilderen was terug te zien.Zeer aan te raden om met collega’s te doen. De uitleg van Reginald “Reggy” was helder en praktisch. Hij was altijd in de buurt om het net even die touch te geven zodat je weer goed op weg kon. Bedankt.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

De Bob Ross workshop die ik samen met mijn collega’s heb gevolgd was echt fantastisch! Het leukste vond ik persoonlijk dat iedereen van tevoren dacht: dat gaat mij nooit lukken! En dat het toch lukte. Bij iedereen! Reginald is een hele goede instructeur en zorgt voor een gezellige, informele sfeer. Een aanrader!

 • 9.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Ik vond de workshop inspirerend. Het lijkt in de eerste instantie heel moeilijk, maar als je oplet en doet wat Reginald zegt komt het uiteindelijk goed. Ik vond het fijn dat hij na iedere penseelstreek even bij iedereen langskwam om te kijken.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Op 13 november een gezellige middag gehad met onze afdeling. Als activiteit de Bob Ross workshop geboekt. Vooraf zag ik her en der opgetrokken wenkbrauwen bij collega’s maar uiteindelijk vond iedereen het geweldig. Alle aandacht voor elkaar was ook heel leuk. Reginald heeft samen met zijn assistenten alles keurig geregeld. De schildersezels, verf, schorten etc. stonden klaar en ook naderhand was alles netjes opgeruimd. Top! Dikke pret om de pizzadozen (heel slim) waarin de schilderijtjes konden worden vervoerd. Onze afdeling was erg clean maar nu een stuk leuker met de schilderstukken aan de muur.

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Voor ons personeelfeest hadden we gekozen voor een “Bos Ross workshop”. Met 18 deelnemers en onder enthousiaste en kundige begeleiding van Reginald Koé heeft iedereen een leuke en gezellige middag gehad. En, ook niet onbelangrijk, iedereen was erg tevreden over het eindresultaat!!! Ik kan het iedereen aanraden. Mvg, Martin Hessels van Zorgbalans.Veel succes met je werkzaamheden en misschien tot ziens!!

 • 7.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Met ruim dertig deelnemers van de businessclub Hoogeveen hebben wij een gezellige workshop met schilderen mogen beleven. Onder professionele begeleiding heeft een ieder het schilderen enigszins onder de knie kunnen krijgen en met z’n eigen werkstuk tevreden huiswaarts gegaan. Alle aanwezigen waren dik tevreden over de workshop.

 • 8.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Een heel gezellige happening, waarbij werkelijk iedereen (hoe talentloos ook) met een prachtig schilderijtje thuiskomt. Dit alles onder een leuke en deskundige begeleiding. Een aanrader!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

De Bob Roos workshop was voor alle deelnemers, geheel divers van samenstelling, een groot succes. De begeleiding was erg goed en profesioneel, na afloop 50 prachtige bijna identieke schilderijen

 • 8.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Een top dag gehad, onder de gezellige en zeer professionele begeleiding van  Reginald met 55 man. Iedereen heeft een eigen schilderij gemaakt. Alle schilderijen waren geslaagd tot ieders eigen verbazing. Een echte aanrader.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Schrijf zelf een recensie