Strijd der Westlanders

Strijd der WestlandersStrijd der WestlandersStrijd der WestlandersStrijd der Westlanders

Klik hier om meer informatie over dit uitje aan te vragenStrijd der Westlanders is een spannende avonturentocht met opdrachten in 'Westlanders' al varend door kleine kanaaltjes en oude riviertjes. ‘Westlanders’ zijn typische Westlandse schepen die vroeger gebruikt werden door kwekers om hun producten naar de veiling te vervoeren.

In deze sfeervolle ambiance heeft B&T Productions  het spel 'Strijd der Westlanders’ gecreëerd, waarin de schepen met bemanning tegen elkaar strijden. De teams aan boord van de schepen moeten onderweg opdrachten uitvoeren.

‘Strijd der Westlanders’ bestaat uit een unieke mix van sportieve en avontuurlijke onderdelen, maar ook de culturele, creatieve en educatieve aspecten worden niet vergeten. Onderweg komen al deze spellen aan bod en die worden door de teams uitgevoerd. Zo ontstaat er een echte strijdlust!

Samenwerking - teambuilding - humor! Dit zijn de ingrediënten voor een super bedrijfsuitje!

 


Strijd der Westlanders kan worden gespeeld in het Westland. Voor de omgeving Den Haag hebben we een speciale Haagse variant; Strijd op de Grachten.

Teambuilding en het wij-gevoel zijn belangrijke onderdelen van dit spektakel. De Strijd der Westlanders is een uitje waar iedereen aan kan mee doen. De vaartocht zelf is al uniek!

Strijd der Westlanders is inclusief hapjes en drankjes aan boord en kan worden afgesloten met een buffet.

Aantal personen:
De Westlandse boten die wij voor dit spel gebruiken, hebben elk plaats voor 15 tot 25 strijders (minimaal 2 boten). Dit spel is speciaal voor grote groepen (ook voor meer dan 100 personen).

Prijs:
Vanaf 35,00 p.p. excl BTW, schippers, enthousiaste begeleiding, materialen, boothuur, koelbox met frisdrank en hapjes en verzekering. 

Duur:
3 uur

Regio:
Zuid Holland

 

Naast Strijd der Westlanders doen wij ook allerlei andere vaartochten. Van vergaderingen met beamer tot dinerbuffet en van een ontbijt tot en met kerstborrels en dat allemaal aan boord van één of meerdere van onze (4) schepen!
Kijk op www.dehollandsevloot.nl voor meer informatie!

Al onze schepen voldoen aan alle eisen met betrekking tot de wet rondvaartboten van het Ministerie van Verkeer en waterstaat. We varen met SI gekeurde en gecertificeerde schepen, onze schippers hebben allen tenminste vaarbewijs I en II.

De schepen zijn overdekt, maar als het mooi weer is kunnen ze open.Direct mailen

Direct bellen


28

Aantal personen: Minimaal 30 tot 300 personen

Prijs: Vanaf € 39,35 p.p. incl. BTW

Laagste prijs garantie

Vraag vrijblijvend meer informatie aan over dit uitje

Vraag via onderstaand formulier meer informatie of een vrijblijvende offerte op maat aan! Vaak zijn uitjes aan te passen aan specifieke wensen. Een voorstel op basis van uw aanvraag wordt zo snel mogelijk naar u verstuurd.

Als uw aanvraag verstuurd is, ontvangt u per e-mail direct alle gegevens van dit uitje.

Door op de onderstaande knop te klikken gaat u akkoord met onze Privacyverklaring.

Recensie(s): 28

Wat een geweldige tocht door het Westland! Zelfs bij minder weer zit er een overkapping op de schepen, waardoor je droog zit, echt een aanrader!

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was een geslaagde dag. Heel erg bedankt voor alle moeite, iedereen vond het erg leuk !

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Beste Ron, De medewerkers van OCW & EZ hebben gisteren, als ik de reacties zo hoorde, een erg leuke en gezellige middag en avond gehad. Deze geslaagde dag heeft zeker bijgedragen aan onze doelstelling om elkaar beter te leren kennen en om daarmee te samenwerking tussen de informatieafdelingen van de ministeries te bevorderen. Bedankt voor de goede organisatie en de leuke dag

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Alles was naar wens gegaan en is zeker een herhaling waard. Nogmaals bedankt voor de leuke dag en avond en wellicht tot de volgende keer.

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben echt een geweldige middag en avond gehad. Heel hartelijk bedankt jullie allemaal! De boottocht was leuk, het touwtrekken en kanovaren idd een goede zet! Gelukkig ook mooi weer, waardoor ook de locatie nog beter tot z'n recht kwam. Complimenten ook voor de artiesten – het is iets waar iedereen over napraat: Henk Arnoldus en de Okeesjons – het klikte enorm leuk en alle complimenten die ik heb gekregen geef ik graag door aan jullie en aan deze mensen. Verdiend! Gr. Petra

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Hierbij wil ik even doorgeven dat wij een fantastische middag hebben gehad gisteren! Alle collega's waren erg enthousiast, natuurlijk werkte het weer ook prima mee, er was voldoende te drinken aan boord en de route was leuk. Wat ons betreft zeker een aanrader!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

In een woord; geweldig! Alles, van het programma tot de begeleiding, het was geweldig om te mogen beleven, echt waar. Ik wil iedereen aanraden hetzelfde te doen, het is zowel leuk als bedrijfuitje als met vrienden er heen te gaan!

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

De boten lagen klaar de teams waren ingedeeld en de strijd kon beginnen. Iedereen was enthousiast en al snel waren de boten versierd en werd begonnen met de andere opdrachten. De deelnemers deden naar harte lust mee aan het uitvoeren van de opdrachten. Het prachtige weer zorgde voor een optimale stemming. Op precies de juiste plek werden de "land" activiteiten tot grote hilariteit van de deelnemers uitgevoerd, het resultaat was wisselend maar dat is inherent aan de Strijd der Westlanders. De organisatie was prima in orde en alles verliep zoals afgesproken. Aan het eind was er een verdiende prijs voor de beste ploeg. De barbecue was goed verzorgd en uit de reactie van alle deelnemers heb ik deze week begrepen dat een uitstekende dag was.

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hadden het nieuwe schooljaar niet beter kunnen beginnen. We werden ontvangen in het Noviteit in Monster, wat een mooie locatie! Daarna geïnstrueerd voor het middagprogramma, opdrachten op de boot uitvoeren en verder gewoon genieten. Daarna een lekkere barbecue, heerlijk! Bedankt voor de gezellige, goed verzorgde middag/avond!

 • 8.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Namens de St Paus Johannes wil ik je hartelijk bedanken voor de reuze geslaagde dag. Wat is het leuk om op deze manier het Westland te verkennen en er achter te komen dat de strijd der westlanders ook echt een strijd is. De locatie is helemaal super, lekker ruim en starten met een bakkie is altijd een goede begin. De uitleg was duidelijk en waar we eerst nog twee rayons waren , zijn we ineens vier teams met vier boten, schippers teamcaptains en een heleboel strijdlustige kameraden. Verbroedering kan zo simpel zijn!!!!! Tijdens het varen ontwikkel je een teamspirit waarbij je zeker begint te weten we maken ze in en gaan op zeker winnen. De opdrachten waren leuk tot hilarisch en een collega die dan toch het lul was om te moeten werken, kochten we om .Later bleek team 2 ons voor geweest te zijn, wat ze haar beloofd hebben is tot op heden een raadsel. De uitvoering van de opdrachten bij terugkomst was erg leuk, alhoewel ik mijn twijfels heb door wie Ron zich heeft om laten kopen??? Daarna eten en borrelen altijd goed!!!! Hartelijk bedankt voor de super dag!

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Ons personeelsfeest vond plaats in een gezellige ambiance, varen, quiz, spelletjes en veel overleg en lol. Iedereen kwam aan z'n trekken, de doeners en de denkers. Diverse collega's en partners waren toch nog verbaasd over de Westlandse schoonheid op (vanaf) het water. Het eten en drinken, opgeluisterd door muziek was goed en de locatie is weliswaar niet chique maar voldoet prima voor deze gelegenheid. We bedanken B&T Productions voor dit gezellige feest!

 • 7.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Zeer positief door iedereen ontvangen. Een geweldige dag op het water in het Westland. De BBQ was iets minder maar is na het uitje tot volle tevredenheid opgelost. Deze tocht moet je hebben gedaan!!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Een geweldig goed georganiseerd uitje. Enthousiaste organisator Ron de Bakker. Met Westlandse schuiten (Westlanders) over de westlandse wateren en daarbij hele leuke zinvolle teambuilding opdrachten uitvoeren. Dit geeft een hoop hilariteit, zeker met het gooien van zelf gevulde waterbalonnen naar elkaar. De strijd om te winnen bij terugkomst en elkaar laten horen wat er van de opdrachten is geworden geeft veel saamhorigheid. In een woord geweldig.

 • 8.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Super getroffen met het weer. Het idee van strijd der westlanders is uniek. Je krijgt met je personeel een saamhorigheid die je niet veel mee maakt. Ik kan het iedereen aanraden

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was helemaal grandioos wij zijn zeer tevrede over de organisatie van 'strijd der Westlanders'. Het was erg gezellig en een sportief. De lokatie was top. Dit uitje is zeker aan te bevelen.

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Een positief en erg leuk uitje. De sfeer was perfect en de onderlinge strijd was voelbaar, Helaas zat het weer erg tegen, Maar toch ontzettend genoten.

 • 8.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben een perfecte dag gehad. Wij hebben 's morgens 'op jacht naar de schat' gedaan en 's middags na de luch 'strijd der westlanders'. De combinatie is gewoon een aanrader het is zeker niet te zwaar en het is super gezellig. Strijd der westlanders is een uniek spelconcept op het water in het westland een heel mooi gebied. wij kregen per boot 9 opdrachten die wij in 2,5 uur moesten uitvoeren. Het was in 1 woord grandioos. Wij hadden gewonnen en lopen nu nog met de medaille om. Organisatie bedankt voor de top dag

 • 9.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben de hele dag als zeer prettig ervaren. De teambuilding en de saamhorigheid was voor ons een unieke beleving. Een perfecte lokatie en een super BBQ maakte de dag voor ons super Een aanrader

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Strijd der westlanders is voor ons één groot succes geworden. Het is super leuk, heel gezellig, iedereen kan mee doen, er zit actie in maar voor wie niet mee wil doen is het ook geen probleem. De tijdsduur is gewoon perfect. Al met al een supergave dag die we niet snel vergeten. Organisatie bedankt!!

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Een heel leuk bedrijfsuitje Met een leuke lokatie een prima BBQ en super begeleiding Een absolute aanrader Alleen het weer deed niet echt mee.

 • 8.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Met ongeveer 100 personen hebben we de Strijd der Westlanders gedaan. Op 5 schuiten zijn we door het Westland gevaren om onderweg, met hapje drankje, verschillend soort opdrachten uit te voeren. Aansluitend in Kwintsheul op een mooie locatie een heerlijke BBQ; ook complimenten van de vegetariërs. Het was een prima dag; de combinatie van een ongedwongen sfeer, prima begeleiding en (ondanks regenvoorspelling) pracht weer zorgden ervoor dat de sfeer er snel inzat!

 • 8.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

De hele dag is verzorgd door B&T Productions. Eerst naar het Fort in Hoek van Holland, dit was zeer interessant en daarna een autotocht door het Westland om bij de volgende lokatie te komen. Lunch was erg lekker. De strijd der westlanders was een groot succes. Het was zeer geschikt voor onze groep, lekker aktief. Bij terugkomst een super BBQ waar het ons aan niets ontbrak In één woord: een superdag!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Strijd der westlanders was voor ons bedrijf het perfecte uitje. Het was hartstikke leuk en goed georganiseerd. Spannende opdrachten waar we met zijn allen voor gingen. Heerlijk dat er wat aan boord te eten en te drinken was. Het was een goede mix van actieve en passieve spelelementen.

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Via google ben ik op de site van B&T productions gekomen. De "Strijd der Westlanders" sprak mij wel aan om met onze afdeling deze tocht te gaan doen. Het weer zat ons mee (na weken van regen). Met 41 medewerkers van de afd. Wijkbeheer trokken we richting Monster. In de "haven" van Monster werden we verdeeld over 2 schuiten. Onderweg hebben we allerlei opdrachten uitgevoerd van een lied schrijven tot fietsbanden gooien. Iedereen deed enthousiast mee. In de De Noviteit was de prijsuitreiking en hebben we heerlijk gegeten en gedronken. Ons personeeluitje was zeer geslaagd dankzij B&T productions.

 • 8.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben een erg gezellige dag gehad bij jullie. Het was echt teamwork en daar hebben wij zeker van genoten. Dat het een wedstrijd was maakte het nog leuker. We hebben erg veel gelachen, was een geslaagde dag. Bij deze willen wij jullie van harte bedanken voor alles! En Ron, bedankt voor de goede service!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Op 23 mei was ons bedrijfsuitje. Wij hebben die dag het spel 'Strijd der Westlanders' gespeeld. B&T productions verzorgde het spel. Het spel hebben wij als erg leuk ervaren. Het programma van 'Strijd der Westlanders' was ook erg leuk, alleen waren er wel veel moeilijke vragen die we bij de quiz moesten beantwoorden. Op sommige vragen hebben wij maar gegokt, omdat we ze niet wisten. De begeleiding heeft het die dag netjes gedaan. Ze waren enthousiast en legden duidelijk uit, zodat wij ook wisten waar we aan toe waren. Tijdens 'Strijd der Westlanders' was er eten aan boord. Dat was erg lekker en goed verzorgd.

 • 8.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

De familiedag van Wilk van der Sande is zeer geslaagd. We hebben met jong en oud het spel 'Strijd der Westlanders' gespeeld. Iedereen deed enthousiast mee en heeft er erg van genoten. Zo waren de boten mooi versierd. Iedere boot had een andere kleur, waardoor ieder team goed te herkennen was. Over de activiteiten die we tijdens het spel moesten doen zijn we ook tevreden. Het was een leuke en gezellige dag.

 • 8.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben voor ons bedrijfsuitje gekozen om het spel 'Strijd der Westlanders' te spelen. Wij vonden het spel erg leuk. Er waren leuke, maar toch ook moeilijke vragen die we moesten beantwoorden voor de quiz. Ook moesten we tijdens 'Strijd der Westlanders' een lied en een limerick schrijven. We hebben onwijs gelachen tijdens het schrijven ervan. Iedereen heeft het met 'Strijd der Westlanders' naar zijn zin gehad. Na afloop hadden we een barbecue. Die was net als de begeleiding goed verzorgd.

 • 8.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Schrijf zelf een recensie