Cruisen door ‘De Groote Peel’ op een Swingtrike!

Cruisen door ‘De Groote Peel’ op een Swingtrike!Cruisen door ‘De Groote Peel’ op een Swingtrike!Cruisen door ‘De Groote Peel’ op een Swingtrike!Cruisen door ‘De Groote Peel’ op een Swingtrike!

Klik hier om meer informatie aan te vragenOntdek deze nieuwe outdoorsensatie: Cruisen door natuurgebied ‘De Groote Peel’ op een Swingtrike! Stap op deze gemakkelijk bedienbare elektrische driewieler en SWING door de prachtige Peelomgeving.


De Swingtrike toertocht
Vanuit De Heere van Meijel kunt u gedurende 1,5 of 2,25 uur een Swingtrike huren en een toertocht maken langs het beroemde kanalenstelsel. De Swingtrike rijdt 20 km per uur en met een volle accu rijdt u maximaal 25 km. Met uw gezelschap stapt u op deze elektrische driewielers en vervolgens SWINGT U langs het kanalenstelsel van de Noordervaart, het Deurnes kanaal en de Helenavaart. Deze kanalen waren aanvankelijk bedoeld ter afwatering van het veengebied en voor het transport van de in de Peel afgegraven turf. Naast de kanalen wordt u getrakteerd op een open landschap van kleinschalige bosgebieden, afgewisseld met akkers en weilanden.

De Swingtrike toertocht is bij uitstek geschikt voor mensen die op een unieke en ‘groene’ wijze Meijel en de Peelomgeving willen leren kennen. Romantisch met z’n tweeën; gezellig met het gezin, collega’s, vrienden of familie. Een uniek dagje uit voor iedereen.

De Swingtrike tochten bieden plaats van 1 t/m 37 personen. Tot 49 personen bieden we de mogelijkheid om deze tocht te combineren met andere arrangementen zoals de Tuk Tuk, Trabant en snorfietstoertocht, waardoor er een dagvullend programma ontstaat.

Starttijden:
10:30 uur
14:15 uur
18:00 uur (lente en zomer)

Voorwaarden:
- Bestuurder minimaal 16 jaar
- Borg : € 50,- per Swingtrike met een maximum van € 250,00 per boeking
- Overige voorwaarden en huurcontract
Inhoud van het arrangement:
- Ontvangst met koffie, thee & gebak
- Introductie en korte behendigheidsoefening voor het rijden op een Swingtrike
- 1,5 uur of 2,25 durende Swingtrike-tocht door natuurgebied ‘De Groote Peel’.
- Optioneel uit te breiden tot een dagarrangement met een tweede activiteit
- Optioneel uit te breiden met een lunch en/of diner bij De Heere van Meijel

Prijs:
- 1,5 uur durende tocht € 27,50 p.p.
- 2,25 uur durende tocht € 33,50 p.p.
(Prijs inclusief koffie/thee, gebak en btw)

Overige tochten en arrangementen:
We bieden diverse overige tochten en arrangementen. Bekijk de mogelijkheden op www.swingtrikeindepeel.nl

Prijs:
v.a. € 27,50 p.p. incl. 6% BTW (Prijs inclusief koffie/thee & gebak en WA-verzekering)


Direct mailen

Direct bellen

Dit groepsuitje delen via:


53

Aantal personen: vanaf 2 personen

Prijs: Vanaf € 27,50 p.p. incl. BTW

Locatie(s):

Laagste prijs garantie

Heb je interesse in dit groepsuitje?

Vul onderstaand formulier in en wij nemen vrijblijvend contact op.

Door op de onderstaande knop te klikken gaat u akkoord met onze Privacyverklaring.

Recensie(s): 53

Wij hebben een enorm leuke dag gehad! Bedankt voor alles! Wij komen graag nog eens terug!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij vonden het erg leuk op de Swingtrike en wij komen zeker nog een keer terug om naar jullie nieuwe restaurant te kijken. Veel succes daarmee.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij willen jullie danken voor de geweldige gastvrijheid (perfecte Lunch met super activiteit - zeer bekwame en vriendelijke medewerkers), wij hebben als vriendengroep VCGG genoten.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben een fantastische dag gehad mede door de gemoedelijke en gezellige sfeer die er heerst in jullie gehele team, heel erg bedankt hiervoor en wij komen zeker nog eens terug!

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben ontzettend genoten en het was een topdag, ook namens de andere Dames bedankt voor deze geweldige dag.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij (klein vriendengroepje, 10 pers.) hebben ontzettend genoten van de tocht met de verrassende swingtrikes. Ondanks dat het vrij fris was hebben we allemaal veel plezier gehad. Heb het al aan verschillende mensen verteld.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wat een voortreffelijk leuke en gezellige middag en avond hebben wij gisteren beleefd bij jullie in Meijel.... In één woord FANTASTISCH. Niet alleen ik, maar alle andere bestuursleden en partners hebben er van genoten! De complimenten die ik heb gekregen voor het organiseren van het uitstapje, zijn meer dan verdiend voor jou en je team bij "Nostalgie Eten & Drinken". Een vriendelijke ontvangst, erg relaxt allemaal, fijn dat vooraf in overleg jullie zo flexibel zijn en er vele mogelijkheden zijn w.b.t. de activiteit koppelen aan het eten daarna. Super lekker gegeten (de 'koeienboeren' hadden volgens mij allemaal het bordje goed leeg gegeten ;-) ) mooi om te lezen op de site, en te zien op de menukaart dat jullie vele plaatselijke producten gebruiken, daar worden wij boeren heel blij van....haha. Ik zal jullie zeker aanbevelen bij familie, vrienden en kennissen (heb via m'n facebook ook al gezegd dat we gisteren genoten hebben!) en weet zeker dat de andere bestuursleden ook terug kijken op een geslaagde dag.... Nogmaals dank, en veel succes met al je andere bezigheden.....en wie weet nog eens tot ziens!

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wat een voortreffelijk leuke en gezellige middag en avond hebben wij gisteren beleefd bij jullie in Meijel.... In één woord FANTASTISCH. Niet alleen ik, maar alle andere bestuursleden en partners hebben er van genoten! De complimenten die ik heb gekregen voor het organiseren van het uitstapje, zijn meer dan verdiend voor jou en je team bij "Nostalgie Eten & Drinken". Een vriendelijke ontvangst, erg relaxt allemaal, fijn dat vooraf in overleg jullie zo flexibel zijn en er vele mogelijkheden zijn w.b.t. de activiteit koppelen aan het eten daarna. Super lekker gegeten (de 'koeienboeren' hadden volgens mij allemaal het bordje goed leeg gegeten ;-) ) mooi om te lezen op de site, en te zien op de menukaart dat jullie vele plaatselijke producten gebruiken, daar worden wij boeren heel blij van....haha. Ik zal jullie zeker aanbevelen bij familie, vrienden en kennissen (heb via m'n facebook ook al gezegd dat we gisteren genoten hebben!) en weet zeker dat de andere bestuursleden ook terug kijken op een geslaagde dag.... Nogmaals dank, en veel succes met al je andere bezigheden.....en wie weet nog eens tot ziens!

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

het was inderdaad een geslaagde middag. Nog bedankt voor de goede ontvangst en duidelijke uitleg. Wij zullen dit zeker aanbevelen bij vrienden en kennissen!

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben er van genoten en zullen de Swingtrike ervaring zeker promoten onder vrienden en kennissen

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was een leuke, leerzame, geslaagde en zonnige dag (speelse expeditie en swingtrike)

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Bij navraag Was t zeer geslaagd en wellicht ziet u verschillende terug in een andere groepering voor jullie activiteit

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben genoten van de tocht door de Peel op dit bijzondere vervoermiddel. Erg leuk.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Gezien de reacties van de deelnemers hebben alle deelnemers de swingtrike tocht als verassend en leuk ervaren en ook het eten was in goede aarde gevallen; het eten vond iedereen lekker. De reacties van de deelnemers waren na afloop in ieder geval positief, kortom was het een geslaagde dag

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Super service en leuke activiteiten. We hebben een prachtige dag gehad waar we het nog lang over zullen hebben. (trabant en swingtrike)

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was een leuke activiteit. Iedereen was heel enthousiast. Uiteraard werkte het weer ook mee. Wie weet tot een volgende keer.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben ons prima geamuseerd. Goed georganiseert bedrijf wat we zeker aan colelga's zullen aanbevelen

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben allemaal genoten. Het swingtriken was een super verrassing voor iedereen. Super leuke, spontane medewerkers. Ook complimenten hoe er ingespeeld werd toen er kleine kinderen bij kwamen. Het eten was ook heerlijk. Dikke pluim; en super bedankt.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was zeer geslaagd! Ontzettend lekker gegeten en het middagje swingtriken was ook erg leuk! Bedankt voor het mede slagen van ons leuke weekendje!

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben een hele leuke dag gehad met de trabanten en de swingtrikes; echt top! Bedankt voor de goede service.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben een gezellige dag gehad met een heerlijke lunch. Een tip de tomatensoep was lekker maar er zou wat meer smaak aan toegevoegd mogen worden. Dit bedoel ik niet negatief maar wat kruiden zou voor mij en meer van onze vrienden het puntje op de i zijn. Verder zag het er smakelijk uit en was het zeker lekker. De gastvrijheid en vriendelijkheid en hulp tijdens de rit was zeker prima. Veel succes in de toekomst.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben erg genoten en vonden allen dat jullie daar een groot aandeel in hadden. De swingtrike was geweldig en voor sommige had het wel wat langer mogen duren. De koffie was lekker en fijn met een glaasje water. Ook het buffet was lekker. Het cafe/ restaurant zag er warm en gezellig uit. We bevelen jullie aan bij familie en vrienden.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben ondanks het baggerweer een leuke dag beleefd. Het arrangement zit goed in elkaar, iedereen was tevreden. Succes verder (Tuk & Swingtrike)

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We kijken terug op een gezellige dag. Ondanks het slechte weer is er veel gelachen en hebben genoten. Bij deze bedankt voor de organisatie en de goede bediening. Ook zijn we zeer tevreden over het snel oplossen van het probleempje met het vlees (1 soort ipv 2). De toetjes waren heerlijk! (swing en diner)

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Afgelopen zaterdag hebben we bij jullie een rondje met de swingtrike gedaan en daarna het high bier arrangement. Daarvan hebben we ontzettend genoten en zullen het ook iedereen aanbevelen.

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was een erg leuke middag, alleen jammer dat het mis ging me de picknickplaats. De oplossing Picknick op jullie locatie in de tuin was echter ook prima. Kortom: Een geweldige ervaring.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Namens Chep wil ik u en uw collega's bedanken voor de zeer geslaagde Swintrike in de Peel. Ik heb via mijn collega's alleen maar positieve reacties mogen ontvangen en zelf vond ik het ook een erg leuke avond. De Swingtrike was erg origineel, de organisatie was prima en ook het diner was goed verzorgd

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was erg leuk met de swingtrikes en snorfietsen. De combinatie van half – half was helemaal goed voor onze groep. Sommigen hebben geruild en anderen hebben de hele tijd of op de snorfiets of op de swingtrike rondgetoerd en 1,5 uur was lang genoeg. Gezellige middag gehad. (Swingtrike en Snorfiets)

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Namens ons team bedankt voor de goed georganiseerde middag. Door de duidelijke uitleg van Kevin en ook door het prachtige weer hebben we een leuke, gezellige middag gehad.

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Namens alle dames kan ik je doorgeven dat we volop genoten hebben van de goed verzorgde dag.

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij willen jullie graag bedanken voor de leuke dag. Iedereen was erg te spreken over de swingtrikes en het eten was super! (Bourgondisch cruisen)

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben een geslaagde dag gehad. Hartelijke dank voor de vriendelijke ontvangst en het aangename verblijf. Al mijn collega's en hun partners hebben het naar de zin gehad. De Swingtrike was een leuke activiteit en de route was inderdaad erg mooi.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben een ontzettend leuke middag gehad op jullie swingtrikes. De aanvulling van de tuk tuk en de brommer was perfect. Mede door jullie flexibiliteit werd de activiteit voor iedereen een geslaagde activiteit, hartelijk dank daarvoor.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Bedankt namens ons, De swingtriketocht was een prachtig onderdeel van een mooie dag.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

het was een feest. ik ga jullie zeker aanraden bij collega's

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

De dag was zeker geslaagd! Eenieder in de groep was erg enthousiast over de swingtrikes en de tuktuks, alsmede de bijzonder smakelijke lunch. Bedankt ook voor de flexibele houding aangaande het gereduceerde aantal deelnemers. Kortom echt een aanrader, hetgeen ik en naar verwachting ook de rest van de groep positief zullen aanbevelen naar de buitenwereld. SUPER (swingtrike & tuk tuk arrangement)

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben een super weekend gehad in Meijel. De activiteit was erg leuk. Iedereen vond de Swingtrike erg leuk. Wij wensen je veel succes met je bedrijf in de toekomst.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben een super weekend gehad in Meijel. De activiteit was erg leuk. Iedereen vond de Swingtrike erg leuk. Wij wensen je veel succes met je bedrijf in de toekomst.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben allemaal genoten van deze dag. Het was prima verzorgd; Bedankt (Snorfiets en Swingtrike arrangement)

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Namens ons allemaal bedankt voor de leuke dag. Ondanks een paar buitjes hebben we een super leuke dag gehad. (Tuk tuk en Swingtrike arrangement)

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

De tocht was zeer geslaagd en er waren veel complimenten. Ook de locatie Nostalgie viel erg in de smaak.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was een super leuke ochtend! Iedereen heeft genoten; een zeer geslaagd uitje! Dank je wel voor de goede zorgen, ook jullie kok die nog even snel 2 glute vrije gebakjes ging halen (waren we vergeten door te geven)....dat is pas service. SUPER!

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben een hele fijne middag/avond gehad bij jullie. We zijn goed ontvangen in een mooie ruimte, één en al gezelligheid. Ik heb veel positieve reacties gekregen op de swingtrikes. Wat een leuke activiteit om te doen. We hebben genoten van het eten. Complimenten aan de keuken daarvoor. Al met al een bijzonder geslaagde personeelsdag. Nogmaals hartelijk dank voor de leuke dag.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Iedereen vond het een prachtige ervaring op de swingtrike en we hebben ontzettend veel geluk gehad met het weer. Bedankt!!

 • 9.8
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Wij hebben een zeer geslaagde middag gehad. En in het bijzonder wil ik jullie bedanken voor de soepele oplossing, toen twee dames niet verder met de swing-trike durfden. Ze hebben het erg naar hun zin gehad in de Tuk-Tuk.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Iedereen was er heel enthousiast over! We maakten een leuke tocht door Meijel en het was veel te snel al weer afgelopen. Onderweg hadden we helaas wat pechgevalletjes, maar daardoor konden de anderen alleen maar meer op en neer crossen, dus dat mocht de pret niet drukken. P.S. Helaas hebben we geen aandelen kunnen regelen.

 • 9.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was echt super gaaf om te doen, de meiden vonden het geweldig en hebben me die zondag nog eens ge-sms’t om te zeggen dat ze het zo leuk hadden gevonden. Ook de picknick wat ons betreft zeer geslaagd, leuk om lekker buiten onder het genot van heerlijke broodjes etc..te kletsen en te lachen. Was ook perfect wat betreft hoeveelheid eten, kleine broodjes en sandwiches diverse keuzes, yoghurtjes erbij, heerlijk, vers fruit. Niks op aan te merken. Dank je wel nogmaals, reclame is er al genoeg gemaakt geloof ik, de dames hadden de foto’s gelijk op facebook staan…haha

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het swingtriken gisteren was een hele leuke ervaring. Het was een mooie route! Volgende keer gaan we de langere doen. Ook nogmaals bedankt voor de super goede service (m.n. het verzorgen van 'aparte' gebakjes i.v.m. onze voedselalergie...dat hadden we niet verwacht) Top! Graag tot de volgende keer.

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Het was een zeer geslaagde activiteit. Iedereen was hartstikke enthousiast. Nogmaals dank voor de goede zorgen.

 • 9.5
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Nogmaals bedankt voor een super dagje gister! (tuktuk- en swingtrike-arrangement

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben alleen maar leuke en enthousiaste reacties ontvangen. De organisatie vond het zelf ook erg leuk. Jullie hebben goed voor ons gezorgd! Super!! (Tuk tuk & Swingtrike arrangement met lunch en diner)

 • 10.0
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Dank voor de perfecte verzorging van onze vriendendag. We hebben genoten.

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

We hebben genoten en van iedereen alleen maar positieve reacties. Ook na de tocht was het nog gezellig na borrelen aan de bar. Het is dat we weg moesten anders hadden we er nu nog gezeten. We zullen zeker positieve reclame maken voor jullie activiteiten, en de persoonlijke omgang.

 • 9.3
 • Programma
 • Organisatie
 • Amusementsfactor
 • Prijs / kwaliteit

Schrijf zelf een recensie