Zilveren jasseron armband ontwerpen
Prijs: Vanaf €32,50 p.p. incl. BTW
Maak met 60 zilveren ringetjes je eigen jasseron armband!
Maak tijdens de twee uur durende workshop een jasseron armband van 60 zilveren ringetjes! Maar wat is een jasseron armband precies? Een jasseron armband is een armband waar steeds één zilveren ring aan de andere ring wordt gezet. Het gevolg is dus dat er een ketting ontstaat van ringetjes.
Om de armband af te maken zetten we er nog één echte Swarovski bedel aan vast. Er zijn diverse kleuren en vormen waaruit je kan kiezen.
Het zilveren armbandje is helemaal van deze tijd, hip en tijdloos. Het uitje is zeer geschikt voor teamuitjes, vrijgezellenfeestjes en andere uitjes.
Wil je liever meer bedels aan aan je armband of zelfs een dikkere armband? Dat kan! Tijdens de workshop is er de mogelijkheid om extra materiaal aan te schaffen.
+ Euro 5,00 voor een Swarovski bedel
+ Euro 7,50 voor 30 extra zilveren ringentjes (hiermee kunt u een “enkele – dubbele” jasseron armband mee maken = 1 ring (enkel) aan 2 ringen (dubbel) en daar weer 1 ring (enkel) aan etc.
+ Euro 15,00 voor 60 extra zilveren ringentjes (hiermee kunt u een “dubbele” jasseron armband mee maken = 2 ringen (dubbel) aan 2 ringen (dubbel) en daar weer 2 ringen (dubbel) aan etc.
Het foodplankje bestaat uit:
– Kaas plankje
– Vlees plankje
– Divers luxe brood
– Olijven
– Diverse smeersels
Twee drankjes naar keuze bestaat uit bier, wijn of frisdrank.